Hotel Magnus - stylové ubytování v Trenčíně

Slovensko, Považský region, Trenčín. Vaše pouť za příjemnou dovolenou nemusí být zrovna nejblíž, zato byste si ji rozhodně neměli nechat ujít. Tento čtyřhvězdičkový hotel s pětihvězdičkovou obsluhou vám nabídne jen to nejlepší ubytování, chutné stravování a skvělé wellness. Co víc si přát? 

I když se zrovna nebudete nacházet v blízkosti vašeho domova, ničeho se nemusíte bát, neboť Hotel Magnus hovoří vaším jazykem. Celý váš pobyt zde se bude nést na příjemné vlně, s dostatkem prostoru pro uvolnění, času na zábavu i kulturních míst k poznatku. Hotel je zejména vhodný pro všechny hosty, kteří hledají relax a nebrání se mu jít naproti. Nachází se v klidné části centra města Trenčín v blízkosti zimního stadionu. 

Přepychové ubytování nabídnou jednolůžkové až dvoulůžkové pokoje nebo apartmány, kde už záleží jenom na vás, které z těchto možností dáte přednost. Všechny pokoje mají vlastní klimatizaci, koupelnu se sprchovým koutem, plazmovou TV, telefon, minibar a pracovní stůl. Ve všech se také v pohodě připojíte na místní bezdrátovou internetovou síť. Pokoje jsou rozděleny do tříd Business, Executive, De Luxe, čemuž jsou nadřazeny už jenom apartmány. Každá třída, jak tu jsou postupně uvedeny, disponuje o něco většími rozměry a nabídne také pohodlnější nábytek (včetně toho k posezení). V pokojích typu De Luxe zvlášť najdete vířivou hydromasážní vanu jacuzzi, v apartmánu navíc ještě mísy s ovocem a dvě televize. 

Snídaně i večeře bývají dopřávány formou studeného a teplého bufetu, tudíž vždy najdete to, na co budete mít zrovna chuť. Výběr je nejen široký, ale také velmi chuťově pestrý a speciálně obohacený o místní specialitky, což zaručuje originalitu každému kousku. Kdo by přeci jen neodolal, může využít služeb hotelové restaurace a doplnit svůj jídelníček nějakou individuální volbou. V menu restaurace Flor de Amor najdete především jídla slovenské kuchyně, ale neztratíte se ani při výběru světových specialit. 

Každého, kdo má rád odpočinek, potěší zdejší moderní wellness centrum. Výběr je opravdu bohatý a jeho možnosti potěší i ty náročnější zákazníky. Začít můžete například v klasické finské sauně, odtud můžete pokračovat do švédské nebo bylinkové sauny a pak si skočit do vířivky. Chybět nebude ani ledová jeskyně, tepidárium, solárium či relaxační masáže. 

Kdo sem jednou zavítal, rozhodně by si neměl nechat ujít návštěvu historického Trienčanského hradu a přitom vyzkoušet jednu z romantických nočních procházek. Komu by wellness v hotelu nestačilo, může se skočit ohřát ještě do Trienčanských Teplic a v letních měsících i do Kúpaliska Zelená žaba. Výlety je možné provádět celorepublikově, neboť vlakové nádraží je od místa pobytu jen 10 minut pěšky. 

Speciály

Rezorty