Hotel Lions - místo, kde se mění vaše přání ve skutečnost

Toužíte-li po blahodárném odpočinku, během něhož vás budou doprovázet ty správné gastronomické zážitky, pak pro vás máme další tip, kde vám obě tyto věci budou poskytnuty. Kousek od Prahy se nachází místo, v němž vás přivítá milý a velice ochotný personál, božské wellness, chutná restaurace a v neposlední řadě i pohodlné ubytování. 

Hotel Lions, jenž se na pár dní stane vaším domovem, se nachází v klidném prostředí Nesuchyně na Rakovnicku. V areálu najdete vše, po čem byste v daný okamžik mohli toužit, a to jak od celé řady sportovního, tak i rekreačního využití.

Začneme-li však jako tradičně ubytováním, ihned po příjezdu zde na vás bude čekat útulný pokoj (nebo apartmán - v rámci vaší volby), v němž nebudou chybět všechny vymoženosti dnešní moderní doby. Těm nepochybně dominuje pohodlný nábytek s dobrou atmosférou, která bude pokračovat vší cestou až do vlastní prostorné koupelny, jež se nese na podobně kouzelné vlně. Po celém areálu vás bude nadále doprovázet i signál na místní Wi-Fi.

Odpověď na otázku ohledně stravování za vás vyřeší zdejší stylová restaurace, jejíž cílem je každý den svým hostům přinášet nejlepší gastronomické zážitky. Ty se nám prezentují formou tradičních denních pokrmů, kde například u večeře ochutnáme lahodné regionální specialitky, jež poté v těchto horkých letních dnech obohatíme zmrzlinovým dortem. Snídaně se poté podávají klasicky známou formou švédských stolků, jimž vévodí pouze čerstvé suroviny. 

Zasloužený odpočinek bude pokračovat všemi cestami až do hotelového wellness centra, kde na vás pro změnu bude čekat bazén 10 x 5 m s perlivými schody, vířivá vana nebo parní aroma sauna. Zdali by se vám toto hýčkání zalíbilo, můžete se nechat upoutat nabídkou uvolňovacích či zkrášlovacích procedur.

Pasivní odpočinek můžete posléze proložit i tím aktivním, a to třeba při hraní badmintonu, golfu, stolního tenisu, kulečníku, squashi či bowlingu. Pro děti je tu pak připraven skákací hrad a zapůjčit si můžete jak kola, tak i koloběžky. 

A kam na výlety po okolí? V první řadě by vám neměla ujít návštěva Královského pivovaru Krušovice vzdáleného pouhých 6 km od místa pobytu. I když je patrné, že tento výlet ocení zejména muži, i ženy si zde jistě přijdou na své. V druhé řadě tu máme taková místa, jako je hrad Líčkov, město Žatec (přezdívané městem piva a chmelu - takže opět něco pro pány), Kounovské kamenné řady, rozhlednu Tobiášův vrch nebo naučnou stezku Lánská obora. V případě individuálních přání se neváhejte obrátit na ochotný personál hotelu. 

 

Speciály

Rezorty