Hotel Liberecká výšina - ubytování v krásně tichém prostředí s rozhlednou

Dokonalá inspirace při hledání místa pro klid a odpočinek nabídne tento malebný hotel, jehož součástí je i rozhledna pro kochání se nádhernou okolní krajinou. Tato 111 let stará budova se nachází na samotném vrcholku zalesněného údolí Liberecké výšiny, kam lidé rádi jezdí za dobrým jídlem, útulným ubytováním, příjemným wellness a především také za naprostým klidem. 

Hotel Liberecká výšina nabízí moderní ubytování podle vzoru středověkých hradů ve zrekonstruovaném, kouzelném prostředí. Součástí hotelu je  je vysoká věž, která svým postavením plní funkci rozhledny, díky níž máte příležitost spatřit větší část Liberce a okolí z ptačí perspektivy. Hosté mají nadále možnost nepřetržitě využívat služeb recepce a posléze i restaurace. Připraveny jsou pro vás i masáže, na něž je potřeba se předem objednat a další doplňky relaxačních wellness služeb. 

Útulné ubytování na vás čeká v osmi stylově zařízených pokojích, které na kratičký čas nabídnou přístřeší jak pro jedno osobu, tak až pro čtyřčlennou rodinu. Možnost přistýlky je samozřejmostí, stejně tak využívání služeb vlastní koupelny s úchvatnou vanou či sprchovým koutem a sociálním zařízením. Nábytek je vyrobený z masivního dřeva a zaručuje příjemné sezení za všech okolností. Na každém pokoji je také vlastní televize a plný signál na místní Wi-Fi. 

Každé ráno se posilníte za chodu kontinentální snídaně a večer si pochutnáte na nějakém pokrmu složeném ze sezonních jídel nebo světových specialit. Každý večer tak bude svým způsobem unikátní, neboť jej bude doprovázet kouzelná atmosféra jak samotného chodu, tak bohaté atmosféry, jíž tvoří stylová lovecká restaurace s kapacitou 30 míst. Interiér restaurace tvoří taneční sál, pivnice i bohatá výzdoba. 

Součástí příjemného klidu je i možnost odreagování či uvolnění, jež nám nabízí všestranné služby hotelu. Kdo bude mít chuť, může si skočit do vířivky, dopřát si koupel v multifunkční vaně nebo se objednat na předem zvolenou masáž. Z lehce sportovních možností pak můžete vytáhnout běžky a výšinu zdolat na nich. K dispozici je i například jízda na koni, golfové hřiště, dětské hřiště, šipky a další zábavné hry. 

I blízké okolí má své kouzlo, které nabádá ke svému prozkoumání. K často vyhledávaným cílům Liberce patří Zoologická či Botanická zahrada, zabavní centrum Babylon s aquaparkem, IQ parkem a lunaparkem a ničím nezklame ani návštěva nejvyššího vrcholu Ještědsko-kozákovského hřbetu. Kdo by hledal něco více specifického, jistě se poradí na recepci a ta vám ráda s hledáním pomůže. 

Speciály

Rezorty