Hotel Dvorana - ubytování na jedničku

Karlovy Vary jsou místem, které by měl alespoň jednou navštívit každý. Krásy lázeňského města jsou vesměs všem známé, ale krásy spojené s luxusním ubytováním, velmi chutnou stravou, skvělým wellness a příjemným odpočinkem jsou tím neodolatelným návrhem na dovolenou. Necháte se zlákat i vy? 

Hotel Dvorana se nachází necelé 3 kilometry od centra Karlových Varů a svým rozpoložením je ideálním místem pro mnohé turistické příležitosti. S čerstvým vzduchem přímo v patách a příjemným ubytováním před sebou se budete cítit jako v pohádce. A abyste měli záruku toho, že si dovolenou doopravdy užijete, je pro vás připraven bohatý plán různých možností, které se vám po celou dobu vašeho pobytu zde nabízejí. Dáte přednost uvolňovacím masážím, relaxaci v sauně, filmové romantice na pokoji nebo rovnou v místním kinosálu? 

Ubytováni budete buďto v jednom z 23 nadstandardně a velice útulně vybavených pokojích, nebo v jednom z 8 apartmánů. Všechny pokoje hned po vstupu zaujmou příjemnou atmosférou s osvěžovačem vzduchu a vlastním nastavení teploty. V letních měsících není problém nastavit klimatizaci, v zimě si naopak přitopit. Vždy tak, jak si vaše tělo ráčí a jak vám to vyhovuje. Dále se můžete těšit na vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem, skvělý Wi-Fi signál po celém areálu hotelu, pohodlný nábytek, včetně pohovky, s opravdovou většinou základních doplňků pro každodenní potřeby. Mezi ty se dá zařadit velká LCD televize se satelitním příjmem, vlastní telefon, minibar, bezpečnostní schránka, ručníky s fénem do koupelny a mnohé další. 

Restaurace, jež se bude starat o vaše občerstvení, je univerzálním místem pro každého, kdo si potrpí na příjemném prostředí, profesionální obsluze a hlavně má rád dobré pokrmy. Ty jsou vybírány převážně z českého jídelníčku, avšak ani specialitky z mezinárodní kuchyně tu nejsou cizí. Volba záleží jen na vás, a to platí jak během snídaně, tak i během tříchodové večeře, kterou si vyberete z menu restaurace. Sestavte si chutné zdravé, nízkokalorické menu nebo si dopřejte nějakou masovou pochoutku, po níž si dáte lahodný zákusek a dobrou kávičku.

Drobného občerstvení se dá využít i v přilehlém „Coffee breaku“ a po jídle si můžete skočit do pánského klubu s kulečníkem, pokerovým stolem a elektronickými šipkami. 

Milovníci odpočinku jistě rádi zavítají do wellness centra, kde se mohou oddat relaxaci v nám klasicky známé parní či suché sauně nebo si dopřát jednu z předem specifikovaných uvolňovacích masáží. Odpočinek se dá nalézt i v přepychovém kinosálu, v němž můžete být jenom sami se svojí drahou polovičkou či v 850 metrů vzdáleném Golf & Racing Clubu Karlovy Vary. A aby toho nebylo málo, lehce přes jeden kilometr od místa hotelu najdete i sportovní areál s plaveckým bazénem, kam pokud se vydáte pěšky, dorazíte za 10 minut. 

Hostům, kteří sem zavítali, se nejenom převelice líbilo ubytování, ale i lokalita, jíž dali hodnocení 8/10. Okolní příroda i nádherné kolonády přímo vybízejí k jejich probádání, a to můžete provést jak na autem, tak i na kole nebo pěšky. Hned při začátku pobytu dostanete turistickou mapku se všemi turistickými možnostmi, z nichž si jistě vybere každý a přiveze si domů spoustu zážitků i suvenýrů. Z těch známějších míst nesmíme kromě dvanácti termálních pramenů opomenout ani kostel svaté Máří Magdalény, hrad Loket, Mlýnskou kolonádu a Vřídlo. 

Speciály

Rezorty