Hotel Color: příjemné ubytování v hlavním městě Slovenska poblíž rekreačního centra Zlaté Piesky

Člověk by měl čas od času dát zelenou novým zkušenostem, což platí i ohledně našeho dalšího tipu, s nímž zavítáme kousek přes hranice naší země, kde můžeme uvolnit uzdu naši fantazii nechat se oddávat tomu, co nám krásy slovenské krajiny nabízí.

Hotol Color, jenž najdete poblíž rekreačního střediska Zlaté Piesky, se nachází v hlavním městě našich východních sousedů, ve kterém mu patří své čestné místo v žebříčku oblíbenosti. Turisté sem jezdí nejenom nabrat nové síly, ale navíc si užít i nová dobrodružství.

Vše bude začínat ve vašich pokojích, jež jsou všechny perfektně zařízeny a nesou se na vlně luxusního nádechu. O ten se nám stará pohodlný nábytek, televize se satelitním příjmem, bezplatné bezdrátové internetové připojení, vlastní koupelna se sprchovým koutem a v neposlední řadě také příjemný personál, který vám bude za všech okolností k dispozici.

Skvělý pobyt bude nadále rozšířen o skvělé pokrmy, které nám budou servírovány v místní restauraci, kde se můžeme těšit na tamní specialitky. Dokonalou chuť nám zaručují zkušení šéfkuchaři a dlouhá léta praxe.

Prostory hotelové restaurace smějí být využity i pro firemní nebo rodinné účely, k čemuž patří jak přátelská setkání, tak rovněž i svatby, školení nebo prezentace. Obsluha bude vždy zajištěna a neomezená konzumace všech možných drinků jakbysmet.

Co se týče poznávání okolí, to vám ulehčí velmi dobrá pozice hotelu Color, od něhož to máte do proslulého historického centra Bratislavy prakticky jen kousek. Vychutnat si můžete třeba návštěvu rekreační oblasti Zlaté Piesky, zříceninu hradu Biely Kameň či Dračí hrádok.

Speciály

Rezorty