Hotel Červenohorské sedlo - atraktivní dovolená v přírodě

Červenohorské sedlo je křižovatkou několika turistických cest a oblíbenou destinací pro ty, co rádi tráví svůj čas v přírodě. Pokud patříte mezi ně, pak vám jistě nic nebrání v tom, abyste se také vyrazili nadechnout čerstvého horského vzduchu v útulném prostředí v Koutech nad Deskou, kde vás čeká vřelé uvítání i bohaté pohoštění. 

Ubytování na vás čeká v pokojích typu STANDARD nebo SUPERIOR. Výběr záleží čistě na vás, avšak každý přichází s jinými možnostmi, jinými styly a posléze i vybavením. Podíváme-li se na první jmenovaný, můžete se těšit na retro módu s doplňky a nábytkem převážně z devadesátých let a chybět nebudou ani vlastní prostory pro hygienické potřeby rovněž z období příslušící této době. Tento druh ubytování ocení zejména nenároční klienti. Pokoje typu SUPERIOR se nachází v nově zrekonstruovaných prostorách a váš pobyt v nich vám zajisté zpříjemní to nejnovější vybavení, jakým bezpochyby je moderní koupelna se sprchovým koutem, LCD televize se satelitním příjmem, bezdrátové internetové připojení, možnost přistýlky a některé pokoje dokonce nabídnou úžasný panoramatický výhled na místní krajinu, nebo alespoň pohodlné posezení na odpočinek po náročném poznávacím dni.

Otázku stravy za vás vyřeší hotelová restaurace, kde se již teď můžete pomalu začít olizovat, protože jsou pro vás připraveny veškeré české i mezinárodní sezonní gastronomické speciality, k jejichž přípravě jsou používány pouze a jenom čerstvé lokální suroviny. Ve výběru nechybí ani sladké pokrmy pro děti nebo dezerty přímo pro labužníky a takové dobře strávené jídlo se pak vyplatí spláchnout například vynikajícím tuzemským vínem nebo jiným lahodným drinkem. Široká nabídka sezonních pokrmů je každý den doplněna o denní nabídku minutkových specialit, takže bude jen na vás, zdali dáte přednost vámi ověřeným jídlům, nebo upřednostníte kolikrát nové a především výtečné zkušenosti. 

O skvělou pohostinnost nepřijdete ani v případě, kdyby zrovna začínala turistická sezona. Hotelová restaurace se pyšní více než 130 místy a dále pak salónkém, který pojme dalších 20 lidí. Celý prostor je ovšem výhradně nekuřácký, což znamená, že případní kuřáci budou muset svůj zlozvyk odložit na později. 

V areálu hotelu se dále nachází i známé relaxační centrum, kam si můžete jít zaplavat do skrytého bazénu, jež byste dle současného balíčku měli mít na 60 minut zdarma, nebo se jít zahřát do Infrasauny či si dopřát lahodné relaxační masáže zaměřené právě na váš aktuální problém. 

Široká nabídka výletů skýtá opravdu hodně zajímavých destinací a mnohé z nich si můžete prohlédnout přímo v hotelu, co byste si však rozhodně při vaší návštěvě zde neměli nechat ujít, je prohlídka nejnavštěvovanějšího vrcholu Moravy - Pradědu. Jeho vrchol ve výšce 1492 metrů nad mořem nabídne skvělý panoramatický zážitek a možná vás i přesvědčí, abyste se na toto místo časem vrátili. 

https://www.hotelchs.eu/

Speciály

Rezorty