Hotel Budweis: Výtečné ubytování se vším všudy

Zdali zamíříte do Českých Budějovic a rádi byste si dopřáli čtyřhvězdičkové pohodlí, které doprovází vše potřebné, co k ubytování patří, pak se nechte inspirovat naší další nabídkou.

Hotel Budweis se nachází v historickém centru jinak kouzelného města. Sousední náměstí Přemysla Otakara II. se dokonce řadí vůbec nejhezčí místa v Evropě. A právě sem se můžete kdykoliv zatoulat.

Ubytováni můžete být v jednom z 59 útulně zařízených pokojů či jednom apartmánu. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Nechybí zde ani minibar, klimatizace, trezor, satelitní televize a k vlastnímu pohodlí třeba i žehlící souprava nebo bezplatné bezdrátové internetové připojení.

Kdybyste potřebovali s čímkoliv pomoct, vydejte se na recepci, která je otevřená každý den po dobu 24 hodin. Můžete ji použít jak pro případy pronájmu konferenčních prostor, tak i pro potřeby směnárny nebo nákupu kosmetiky či dárkových balíčků.

Součástí hotelu je také příjemná a především chutná restaurace, jež se specializuje na klasické pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Ty si vyberete na předem připraveném jídelním lístku.

Široký sortiment alkoholického i nealkoholického pití najdete kromě restaurace v místním lobby baru.

Zdali byste se vydali prozkoumávat okolí, neváhejte si prohlédnout celé historické centrum Českých Budějovic, jímž prakticky budete obklopeni. Za zmínku stojí renesanční Černá věž, Samsova Kašna nebo kostel sv. Mikuláše. Přibližně 8 km od vás se pak nachází turisty často vyhledávaný zámek Hluboká.

Speciály

Rezorty