Hotel Briliant je jasnou volbou pro všechny, co v Praze 9 hledají pohodlí a klid

Brilantní nemusí být jenom návštěva Prahy, ale zároveň i místo, které budete na pár dní přezdívat svým domovem. Pohodlné ubytování je samozřejmostí, usměvavý personál také a gastronomické lahůdky tu na vás budou jenom čekat.

Vše začne již vaším příjezdem do hlavního města, kde se na vás bude těšit Hotel Briliant, jenž je umístěn v klidné rezidenční čtvrti. Tato výhoda má nepochybně své kouzlo, které brzy oceníte vy sami.

Nahlédneme-li do pokojů, v každém případě se můžete těšit na základní doplňky dnešní pokročilé doby, jimž vévodí televize se satelitním příjmem, bezdrátové internetové připojení či pohodlný nábytek.

K vašim potřebám je vždy připravena recepce, a to prakticky nepřetržitě 24 hodin denně. Vedle ní tu nechybí ani pokojový servis, úschovna zavazadel a nadále i praní nebo žehlení.

Hotelová restaurace, jež nám dýchá svěží atmosférou, nabízí všem svým návštěvníkům stravování formou polopenze nebo plné penze. Oba případy vyhoví vašim představám a pokaždé si pošmáknete na nějaké tamní specialitě.

Kdo by dal přednost prozkoumávání okolí, může si vyrazit jak do restaurace Babovka, která je vzdálená pouhých sto metrů od místa vašeho pobytu, tak i třeba do Libeňské synagogy. Neméně půvabná je také prohlídka Libeňského či Malešického zámku.

Kdybyste toužili jít ještě o kousek dál, využít můžete dobrých dopravních spojů. Ty nám zde představuje například stanice metra Prosek, jež je od vás vzdálená přibližně šest minut chůze.

Speciály

Rezorty