Hotel Bezděz vás zve na letní pobyt u břehů Máchova jezera

Ubytování jen 70 metrů od písečných břehů Máchova jezera, luxusně vybavené pokoje, minigolfové hřiště i aquapark prakticky za domem a k tomu spousta zážitků. To je to pravé lákadlo na letní dovolenou. 

Hotel Bezděz vás překpvapí pohodlnými pokoji, které jsou vzhledem k poměrně velkým oknům rozjasněné denním světlem. Díky tomu už leckdo pochopil, že tak velká okna budou obohacena o krásný balkón s posezením, kde si vždy budete moci pohodlně vychutnat kávičku či jiné laskominy, jež vám nabídne samotné prostředí hotelu, a dopřát si ojedinělý výhled na Máchovo jezero nebo blízký lesík. Každý pokoj je včetně balkónu vybaven i vlastní koupelnou se sprchovým koutem, televizí se satelitním příjmem a telefonem.

Své chuťové buňky můžete podráždit v restauraci, kde mistři kuchaři připravují speciality všech druhů. Orientují se jak v české, tak i mezinárodní kuchyni a krom toho vám připraví i lahodné drinky. Zajištěná polopenze vám zaručí, že začnete den vždy s chutí. V připravené snídani podávané formou švédských stolů si vyberete z pestré nabídky pokrmů, k večeři budete mít na výběr z pěti chodů, které si označíte den předem. Dáte přednost polívce nebo předkrmu? Určitě vás potěší i hlavní chod s čerstvou zeleninou zakončený sladkou tečkou. 

Součástí hotelu je i krytý bazén velikosti 18 × 6 metrů, do něhož jako hosté, co si zakoupili základní balíček, můžete každý den využít hodinového vstupu. Nebude-li zrovna venku vhodné počasí na koupání, nemusíte se obávat, že byste o své zážitky přišli. Kromě plavání pod střechou můžete využít dalších zábavných aktivit, mezi které se řadí stolní tenis, stolní fotbal, biliár a lze si objednat i masáže. V hotelu mimo jiné najdete jak trezory pro vaše cennosti, tak i směnárnu, bar s terasou, kongresový sál, saunu, vířivé koupele a především recepci, kde si domluvíte třeba výlety na člunech po jezeře.

Okolí hotelu Bezděz je jako stvořené pro krásné rodinné chvilky, romantické procházky a výlety se zaměřením všeho druhu. Přírodní aquapark s písečnými plážemi a s velmi příznivým ovzduším je tím pravým lákadlem řady turistů, minigolf je tím správným odreagováním a půjčovna kol vám otevře další řadu možností, jak poznat líbeznou krajinu po označených cyklostezkách. Hosté, kteří se zde ubytovali, si nemohli lokalitu vynachvávlit. Dali jí celkové hodnocení 8 z 10. 

Více informací na oficiálních stránkách

Speciály

Rezorty