Hotel Bauer v obci Bílá na Valašsku zve k parádní dovolené

Jaro klepe na dveře a s ním i spousta parádních zážitků. Pokud si ještě dnes zabalíte kufry, již zítra se můžete oddávat krásám, které přináší malebná krajina v údolí řeky Bílá Ostravice. Po kouzelných procházkách z Pusteven na Radegast a Radhošť, které jsou největším lákadlem Beskyd, se pokaždé vrátíte do hotelu,kde na vás bude čekat božské wellness, pokojová služba a gastronomické speciality. 

Hotel Bauer pro své zákazníky přichystal komfortně zařízené a plně vybavené pokoje, které se skládají ze dvou až čtyř lůžek. Všichni hosté se mohou těšit na moderní vybavení, příjemnou atmosféru a specifický design. Samozřejmostí je vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a vlastním sociálním zařízením. Speciální pozornost si zaslouží vkusný, pohodlný nábytek a měkké matrace, na nichž si příjemně odpočinete. Na každém pokoji poté najdete televizi se satelitním příjmem a hravě se připojíte k místní bezdrátové síti. 

O ty správné gastronomické zážitky se nepostará nikdo jiný než stylová hotelová restaurace, kam se můžete vydat pokaždé, kdykoliv budete mít na něco chuť. Málokdo by asi odolal chutné polopenzi, ve které si snídani složíte z bohaté nabídky každé ráno sami a večeři vám tu naservírují z dvouchodového menu. Přes oběd budete mít naopak příležitost poznat místní malebnou krajinu, a pokud byste se rozhodli zůstat v hotelu, kde byste dali přednost zdravému lenošení ve wellness, pak si vyberete něco z denní nabídky menu. 

K chutnému občerstvení je možné využít také bar nebo pivnici. K dispozici je celá řada alkoholických i nealkoholických nápojů a stejně tak i taneční hudba s tanečním parketem, kam můžete zavítat kolikrát po celou noc. Hotelovou restauraci je možné si předem pronajmout k nějaké firemní akci, rodinné oslavě nebo prostě jen tak přátelské sešlosti. V letní sezoně je to o to kouzelnější, neboť jsou k dispozici i venkovní prostory, jež přináší nové možnosti. Jednou z nich je například bufet s pizza pecí a venkovní bar. 

Pro příznivce kvalitního odpočinku je připraveno skvělé wellness centrum, kde se dá nekonečně lenošit. Vyzkoušet můžete bazén s protiproudem, proslulý saunový svět (parní, finská, infrasauna), vířivku, masérnu (klasická, aromaterapeutická, havajská, lymfatická masáž) anebo si jenom tak odpočinete v relaxační místnosti. 

Nadšení výletníci mohou využít jak pěších, tak cyklisticky vyznačených tras, po nichž si postupně prohlédnou celé malebné údolí. Vydat se také můžete na Lysou horu, což je nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd, nebo můžete zdolat vrchol hory Radhošť. 

Speciály

Rezorty