Hotel Baťov: Příjemná cesta k rodinným zážitkům

Přijeďte si společně s celou rodinou vychutnat krásy zlínského kraje, které vám za doprovodu chutné polopenze umožní příjemný pobytový balíček hotelu Baťov. Určitě vás bude těšit, že na vás čeká celá řada úžasných aktivit. Ty začínají návštěvou několika skvostných památek, pokračují plavbou Baťovým kanálem, bohatým výletem po jedné z cyklotras a končí v zlínské ZOO. Už tušíte, kde začnete?

Ubytováni budete v jednom z pětačtyřiceti pohodlných pokojů, které jsou členěny do kategorií Standard, apartmány a ekonomická studia. U všech z nich je samozřejmostí, že disponují vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a sociálním zařízením. Chybět nebude ani televize se satelitním příjmem, telefon, konferenční stolek a možnost bezplatného připojení k internetu. V některých pokojích se navíc setkáte i s trezorem, minibarem či rychlovarnou konvicí. Koupelna s plným vybavením je přede plně připravena na váš příjezd. 

Zdali byste potřebovali s něčím pomoct, je pro vás připravena recepce, která je v provozu 24 hodin denně. Své vozidlo, pokud plánujete přijet autem, si můžete nechat na velkém parkovišti, jež rovněž nonstop střeží pokročilý kamerový systém. Kdo by rád využil prostředku hromadné dopravy, pak ten najde autobusovou zastávka pouhých 50 metrů od hotelu, autobusové nádraží o 150 metrů dále nebo vlakové nádraží ve vzdálenosti 2,5 kilometru. 

V rámci pobytu se můžete těšit i na chutnou stravu, jež pro vás bude připravovat místní hotelová restaurace. Zatímco snídani si složíte sami z předem připravených čerstvých surovin, večeře vám budou naservírovány. Ačkoliv se zdejší kuchyně zaměřuje zejména na oblíbená česká jídla, s mezinárodními specialitkami se také setkáte, a to formou jídelního lístku. 

Vaše gastronomické zážitky by mohla zpříjemnit i návštěva cukrárny, kde vždy najdete něco chutného na zub, nebo prohlídka moravské pivnice. 

Kdo by si chtěl protáhnout svaly a přitom zůstat v blízkosti hotelu, může si skočit do fitka. Pro ty ostatní tu však je celá řada jiných možností. Hotel stojí v obci Otrokovice, tedy poblíž města Zlín, odkud je napojený na několik cyklotras. Ty vás provedou jak po kouzelném okolí, tak vám ukáží cestu například i do Uherského hradiště. Kdo by si kolo zapomněl, ten zoufat nemusí, v hotelu mu jej rádi vypůjčí. V blízkosti hotelu se také nachází tenisová hala, fotbalové hřiště nebo sportovní stadion. 

Co však bude lákat rodiny s dětmi, jež sem přijeli na výlet, jsou turistické atrakce. Mezi ty nejvyhledávanější patří ZOO Lešná, hrad Buchlov, Velehrad (nejvýznamnější poutní místo na Moravě), lázně Luhačovice, zámek Kroměříž, posvátná hora Svatý Hostýn či v letních dnech zlínské koupaliště Panorama. 

Pro více informací navštivte oficiální webové stránky.

Speciály

Rezorty