Hotel Adeba v příjemné lokalitě Karlína nabízí ubytování ve 113 moderně zařízených pokojích

Když nevíme coby, je nejlepší vrátit se tam, kde to všechno začalo. Výlety historickou Prahou bývají nezapomenutelné a kouzelné samy o sobě, o čemž se můžeme přesvědčit i my na vlastní kůži.

Prostorně a moderně zařízené ubytování na nás čeká v rámci Hotelu Adeba, v jehož útrobách najdeme vše od dvoulůžkových až po čtyřlůžkové pokoje.

Co se vybavení týče, rozhodně nebudeme na ničem ochuzeni. Počítat můžeme jak s příjemnou koupelnou obohacenou o vlastní sociální zařízení, tak i televizí se satelitním příjmem, DVD přehrávačem, ledničkou nebo kvalitním bezdrátovým internetovým připojením.

Kdybyste potřebovali s něčím poradit, neváhejte využít služeb recepce, která je pro vás otevřena 24 hodin denně.

Podobně jako s lukrativními službami v podobě ubytování na nás budou připraveno i bohaté stravování, o nějž se postará královský personál místní kuchyně. Těšit se můžeme na pokrmy všeho druhu, zejména pak z toho českého jídelníčku, ovšem nepřijdeme ani o chutné zahraniční speciality nebo teplé a studené bufety, kde si vybereme, co nám hrdlo ráčí.

V seznamu služeb nemůžeme opomenout ani možnost relaxace, která k nám přichází z uzavřených prostorů, v nichž najdeme vedle odpočívárny také hydromasážní vanu nebo saunu. Tyto vymoženosti nadále můžeme rozšířit o uvolňovací masáže, jež nám jsou k dispozici na objednání.

Ať už bude účel naší návštěvy jakýkoliv, nic nám nebude bránit k tomu, abychom se mohli oddat kouzelným procházkám historickým centrem Prahy. Do něho to máme od našeho místa pobytu přibližně 20 minut pěšky, avšak pouhých 350 metrů od nás bude také autobusová zastávka.

Speciály

Rezorty