Historické centrum Tábora volá po romantice i skvělém odpočinku

Zdali toužíte po příjemném prožití jarních dnů s přibývajícím počtem slunečních paprsků, pak je pobyt na jihu Čech pro vás tou správnou destinací. Těšit se můžete na nevšední krásy historického jádra města Tábor, exkluzivní wellness, útulné ubytování a spoustu rozkošných zážitků.

Ubytováni budete v LH Hotelu Dvořák Tábor Congress & Wellness, kde na vás čekají plně vybavené pokoje či rodinné apartmány. Všechny místnosti vás nadchnou svou impozantní atmosférou, již doprovází moderní a především pohodlný nábytek, satelitní televize, stylová koupelna s vanou a fénem, bezplatné připojení k internetu (jak Wi-Fi, tak síťový kabel) nebo telefon s přímou volbou vytáčení. V některých pokojích se setkáte i s kávovarem a vlastním setem kapslí.

 

Snídaně formou bufetu a večeře z čtyřchodového menu na vás čekají ve vyhlášené hotelové restauraci. Těšit se můžete na příjemné prostředí, světové delikatesy i místní specialitky. To vše bude doplněno o individuální výběry teplých i studených pokrmů podávané jen naprostými profesionály ve svém oboru. 

Komfortní ubytování bude pokračovat cestou do místního wellness centra, kde dáte zapomenout na běžné starosti a oddáte se uvolňovacím procedurám navozujícím duševní pohodu. K tomu vám dopomůže například indická masáž hlavy, medová masáž, pivní lázeň, finská sauna, vířivka nebo bazén. 

Zdali by se vám rozmazlování službami hotelu zalíbilo a chtěli byste v něm pokračovat i na vašich toulkách po okolí, vyzkoušejte Muzeum čokolády a marcipánu v Táboře. Pokud s sebou máte děti, na téže trase najdete Muzeum lega nebo zoologickou zahradu.

Putování po okolí by ovšem nemělo končit pouze u těchto zážitků. K vidění je tu daleko více. Za zmínku stojí uvést Husitské muzeum, Kozí Hrádek, zámek Bechyně, botanickou zahradu a Chýnovskou jeskyni. 

Vaše pouť bude zpříjemněna i dobrými možnostmi cestování. Zdali přijede autem, můžete si jej nechat na hlídaném velkokapacitním parkovišti, zdali raději cestujete vlakem, vlakové nádraží najdete 2 km od místa pobytu. Autobusová zastávka Kotnov je od hotelu pouhých 150 metrů.  

Speciály

Rezorty