Historické centrum Olomouce láká k novým zážitkům

Není lepší způsob, jak poznávat úžasné památky, než když je budete mít na dosah ruky. Náš další tip vám zaručí jak skvělý výchozí bod k jejich prozkoumání, tak zároveň krásné místo, v němž budete moct vždy přes noc uložit hlavu.

Nově zrekonstruovaný Hotel Palác se nachází v historické části Olomouce, kde na nás dýchá půvabnou atmosférou. Na první pohled je vnější část designově propojena s okolím, avšak uvnitř nás čekají krásy moderní doby.

A ty nám zahrnují komfortní ubytování, z něhož se budou radovat i náročnější hosté. Řeč je jak o dostatku prostoru, tak i o skvělé výbavě, k níž patří kuchyňský kout, televize se satelitním příjmem, internetové připojení a vlastní koupelna.

Každý den začnete s chutí v podobě bohatého výběru čerstvých pokrmů podávaných formou švédských stolků a k obědu nebo k večeři si můžete něco dobrého ukuchtit sami. V bezprostřední blízkosti se na vás případně bude vždy těšit Café Palác nebo restaurace Club 52.

Pro lepší spojení s okolním světem tu máme dobrá dopravní spojení, za něž mluví například tramvajová zastávka, jež se nachází pouhých sto metrů od místa pobytu, či vlakové nádraží, co od vás leží jen jeden kilometr.

Historické jádro Olomouce je samo o sobě městskou památkovou rezervací, která nás vyzývá k jejímu prozkoumání. Těšit se můžete katedrálu sv. Václava, Olomoucký hrad, Arcibiskupský palác a další památky zapsané do seznamu UNESCO.  

Speciály

Rezorty