Do Liberce za kulturou i sportovními zážitky

Spousta lidí své volno ráda využívá k odpočinku, avšak přesto se mezi námi najdou tací, kteří by se rádi oddali nějakému výživnému dobrodružství. Zdali byste s ním rádi spojili i návštěvu severu Čech, pak pro vás máme ideální volbu.

Hotel Arena je nedílnou součástí Sport parku Liberec a jako takový se stává domovem nejenom všem, co hledají příjemné uvolnění během návštěvy tohoto města, ale také se stará navíc o sportovně laděné jednotlivce.

Stylově zařízené pokoje disponují jak vkusnou koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením, tak i vlastní televizí nebo telefonem.

K dispozici vám jsou rovněž apartmány, které vám nabídnou jedinečný výhled na Ještěd.

Jedinou výjimku nám představují prostory v hotelové ubytovně. Ty mají společné sociální zařízení (zvlášť pro muže a zvlášť pro ženy), avšak setkáte se zde také s kuchyňkou. Tu sdílí vždy pět pokojů v jednom poschodí.  

Za menší příplatek jsou vítáni i vaši domácí mazlíčci.

Bohaté sportovní vyžití nám zde pak zaručí jak ledová plocha, tak i atletický areál s volejbalovými kurty nebo fotbalové hřiště. Vše bude odvozeno od vašich tužeb a potřeb.  

Kvalitní stravování vám pak zajistí hotelová restaurace, v níž se v rámci vašeho pobytového balíčku můžete těšit až ze služeb plné penze.

Tamní kuchyni dominují převážně jídla z tradiční české kuchyně, ovšem příjemné zpestření nám zajistí i zahraniční specialitky.

Speciály

Rezorty