Dejte zapomenout na pracovní týden a užijte si božský wellness v Peci pod Sněžkou

Není nic lepšího, než mít na dosah ruky vše, po čem toužíme sáhnout. Po těžkém pracovním týdnu by měl přijít zasloužený odpočinek a jeden takový se nabízí v krásné krajině a navíc v příjemném prostředí. Čtyřhvězdičkový servis a luxusní wellness bude tím pravým odreagováním, co si jen naše tělo i fantazie mohou dopřát, a pak záleží jen na nás, koho si s sebou přizveme. 

Hotel PECR apartments se na krátký čas stane naším domovem. Oblíbená krajina v Peci pod Sněžkou se stane o to zajímavější, neboť ji bude doprovázet ta správná atmosféra plynoucí z našeho ubytování, jež nám poskytne úplně vše, co bychom mohli potřebovat. Od zábavy po rekreaci si tu každý přijde na své. Podstatné ale je, že to hlavní, kvůli čemu jsme sem jeli, tu také najdeme. Je to prvotřídní wellness centrum, které nám zaručí neopakovatelný zážitek všemohoucího klidu a úlevy z každodenního stereotypu. 

Balíček obsahuje báječnou polopenzi s lahví výtečného italského vína a kompletních 90 minut v celém rekreačním centru. Už teď se na vás těší široké spektrum možností, mezi nimiž je například finská sauna, infrakabina, parní lázeň, Kneippova lázeň, vnitřní či venkovní vířivka nebo venkovní ochlazovací bazén. Nesmíme opomenout ani na všemi oblíbené relaxační masáže, po nichž se vám nebude chtít hotel opustit. Karta hosta vám zajistí spoustu dalších zajímavých slev, které vám otevřou brány do mnoha turistických atrakcí. Bez ohledu na věk, užije si každý. 

Podstatou ojedinělého kouzla, jež plyne z hotelu PECR a které láká čím dál více turistů, je kromě povedeného odpočinkového areálu i moderní architektura s plně vybavenými pokoji. Každé apartmá je složeno ze dvou místností, tedy té obývací s kuchyňkou a ložnice. V kuchyni nebudeme dle naší libosti nic postrádat, jelikož je opatřena lednicí, mikrovlnkou, troubou a myčkou. Samozřejmostí je i jídelní stůl nebo veškeré nádobí. Obě místnosti jsou obohaceny o dvě lůžka a v každé je vlastní LCD televizor. Chybět nám nebude ani koupelna budťo s vanou, nebo sprchovým koutem. Celý pořadatelský komplex bude lahodit nejen našemu pohodlí, ale i našemu oku. 

Polopenze zahrnuje jak výtečné snídaně, tak i chutné večeře zaměřující se nejen na krásy české kuchyně. Čas od času jsou k dispozici zahraniční specialitky pro tzv. labužníky, kteří budou překvapeni šikovností místních kuchařů. Kromě zmíněných dvou denních chodů si sem můžete kdykoliv zaskočit i na oběd. Šéfkuchař vám kdykoliv rád vyhoví a rozdá své nejlepší delikatesy. 

Kdo by se přeci jenom v tak nabitém plánu začal nudit, může vyzkoušet řadu z možných atrakcí, které nám nabízí sama příroda. Už jen název Pec pod Sněžkou napoví, že nejvyšší hora České republiky nebude daleko. Je to rozhodně nejnavštěvovanější cíl Krkonoš. Kromě toho se můžete podívat na Pančavský vodopád, nejvyšší vodopád na našem území, nebo navštívit Bobovou dráhu. Tato destinace je plna těch největších a nejojedinělejších věcí, které u nás můžete potkat. Tak proč je nezkusit? 

Foto: Hotel PECR

Speciály

Rezorty