Dámy, nastražte uši! Jenom pro vás je připravena plná penze a skvělé wellness v České Lípě

Jestliže už delší dobu zažíváte ten pocit, že to doma neklape, v práci na vás tlačí a rády byste uvítaly změnu, možná je na čase si sbalit kufry, vzít kamarádku, sestru, dceru nebo klidně i babičku a jít se nechat příjemně rozmazlovat do luxusního wellness centra v České Lípě. Kromě řady masážních procedur se můžete těšit jen na ty nejlepší pokrmy a bezva zábavu. 

A příjemná zábava je tím, čím váš pobyt zde nejenom začne, ale také něco, co si odvezete s sebou domů. ****Hotel Morris je situován přímo v centru města a je vybaven jen tím nejlepším nábytkem, který čerpá inspiraci z barokního či renesančního stylu. V jeho útrobách naleznete kavárnu Marilyn, stylovou restauraci Morris, staročeskou restauraci Moravanka, vinný sklípek a především rozlehlé wellness centrum. Ptáte se, jak je možné, že tohle všechno se do jednoho hotelu vůbec vejde a vy nemusíte nikam cestovat, když zrovna máte chuť na jedno nebo druhé? Celý komplex totiž vzniknul propojením tří budov a každá slibuje to nejlepší ze svého oboru. 

Ubytováni budete v jednom z 28 dostupných pokojů. Jakmile otevřete dveře, budete vdechovat kouzelnou atmosféru plynoucí z luxusního starožitného nábytku, který kdybyste normálně chtěli spatřit, museli byste zavítat do Anglie. Nezbytnou součastí každého pokoje je televize s plochou obrazovkou a satelitním příjmem, telefon, minibar, internetové připojení a pochopitelně i koupelna s vanou nebo sprchovým koutem. 

V balíčku máte zahrnutou plnou penzi, což znamená, že se nemusíte o nic starat a prostě jen necháte místní kuchaře, aby poškádlili vaše chuťové buňky a udělali celou práci za vás. Na výběr máte z návštěvy restaurace Moravanka, která se orientuje zejména na staročeské pokrmy, restaurace Morris s atriovým výhledem, jež se pro změnu orientuje na středozemní kuchyni, nebo kavárnu Marilyn, kde kromě dobré kávy ochutnáte i nějakou tu sladkou specialitku. 

A protože jste tu, abyste si odpočinuli, tudíž víme, že je potřeba ledy někdy potopit. Proto by bylo nejlepší navštívit vinný sklípek a dál nechat rozvíjet svou fantazii. Dáte předtnost tuzemskému nebo zahraničnímu výběru? 

Jakmile se ubytujete a naplníte žaludky chutným jídlem, nečeká na vás nic jiného než skvělý a rozlehlý „wellness paradise“. Součástí voucheru je několik omlazujících procedur, kterým nechybí klasické masáže ani příjemný pobyt v multifunkční aroma sauně nebo vířivce. A kdo by měl náladu skočit do bazénu a trochu si zaplavat, může vyrazit jen do 700 metrů vzdáleného aquaparku

Chybu neuděláte ani v případě, když se rozhodnete poznávat město. Za sportovními zážitky vyražte do půl kilometru vzdáleného tenisového centra, kde je v létě k dispozici 8 venkovních tenisových kurtů s umělou trávou. Asi 1 km od hotelu je možné si zahrát bowling nebo squash a na romantickou procházku můžete vyrazit jak po okolí města, tak po věhlasném Máchově jezeru. 

Speciály

Rezorty