Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane

Dopřejte si luxusní ubytování a pohodlí velkolepého historického sídla a staňte se hosty našeho romantického 5hvězdičkového zámeckého hotelu – se standardy a vymoženostmi dneška a v atmosféře, jaká zde panovala před stovkami let.

ZÁMECKÝ ALL INCLUSIVE RESORT & SPA BY L'OCCITANE

Nechte si své tělo a duši hýčkat v luxusním prostředí našeho zámku jedinečnou přírodní kosmetikou L’OCCITANE v té nejvyšší kvalitě. Odpočinku a péči o zdraví je věnované celé jižní křídlo zámku.

 

Výjimečný koncept

Chateau Herálec měl pro svůj vznik skvělé předpoklady. Zámek je národní kulturní památkou, jedním z nejhezčích zámků a jednou z nejpůvabnějších romantických staveb v Čechách. I když historická budova je svým původem z 12. století, díky komplexní památkové a architektonické rekonstrukci zcela odpovídá požadavkům moderního hosta 21. století. Scénografický, tzv. galerijní koncept, který byl uplatněn v interiérech zámeckých prostor a jednotlivých pokojů je zcela unikátní a nemá toho času ve světě srovnání.

Velkorysé pokoje

Prostorová velkorysost zámeckých pokojů zcela nepochybně patří k našim unikátům a určitě vás příjemně překvapí. Nabízíme romantické ubytování na zámku s výjimečnou atmosférou v pokojích a apartmánech s velkými koupelnami a komplexní vybaveností. Zprostředkujeme vám pocit, který měli středověcí zámečtí páni a zároveň vám poskytneme absolutní soukromí a nerušený klid. Navíc, na zámku nenaleznete stejný pokoj. Každý z pokojů má svůj jedinečný příběh a atmosféru.

Pokoje jsou pojmenované podle historických obrazů ze sbírek Oblastní galerie Vysočina, jejichž repliky našly netradiční uplatnění v interiérech pokojů a na mobiliáři. Originály obrazů galerie laskavě zapůjčila Chateau Herálec, a tak je máte možnost shlédnout ve veřejných prostorách zámku. Konec konců, přijeďte se podívat a věříme, že tak jako hosté, kteří k nám již zavítali, budete i vy chtít přijet znovu a znovu, abyste si pokaždé vyzkoušeli jiný pokoj z naší atraktivní nabídky.

Senzační PILLOW MENU

Ve výpočtu našich NEJ stojí za zmínku i pečlivě sestavené PILLOW MENU, za které u nás neplatíte extra. Víme, jak důležitý je pro naše hosty nerušený, klidný a uvolňující spánek. Proto jsme si dali záležet na výběru matrací i polštářů tak, abychom uspokojili nároky všech našich hostů. Na výběr máme speciálně plněné polštáře z husího peří různé síly a velikosti, antialergické polštáře a anatomické polštáře. S potěšením posloucháme, když nám hosté při odjezdu říkají, že se opravdu dobře vyspali a zažili to, co je skutečný hluboký odpočinek.

Nejširší nabídka služeb v ceně

Tak jako jsou naše pokoje velkorysé svou rozlohou, velkorysá je i naše cenová politika. V ceně luxusního ubytování máme ve srovnání s konkurencí nejširší nabídku služeb – zdravé snídaně z domácích vysočinských zdrojů, pillow menu, neomezený vstup do welness & spa ENERGIE (bazén, parní lázeň, suchá finská sauna, švédská bylinková sauna, silencarium, fitness studio s odborným doprovodem, vířivka jacuzzi ve starobylé věži), golfový trenažér, pronájem zámeckého kabrioletu Mercedes Benz E-Class, bezplatné zapůjčení nordic walking hůlek, skvělých sportovních kol – přibližovadel a také ekologických hraček pro děti. Na pokojích je k dispozici internet, cvičební relaxační podložka, gym-stick program, mísa s ovocem, pralinky, pitný režim a také luxusní kosmetika LOccitane.

Nádherný zámecký park

Romantický hotel Chateau Herálec je obklopen nádherným zrevitalizovaným anglickým parkem z 18. století, který okouzlí již na první pohled majestátností staletých velikánů. V parku jsou k vidění zajímavé druhové solitéry. Šum listí v korunách stromů doprovází čilé štěbetání ptáků, z kterých mnozí hnízdí výlučně v dutinách starých stromů zámeckého parku. Je to opravdu nevšední koncert a nádherná podívaná. V každém ročním období má park svým návštěvníkům co nabídnout včetně roztomilých heráleckých veverek, které můžete pozorovat z oken zámeckých pokojů nebo při procházce parkem. Naše hosty jím provede naučná stezka „Zázračná cesta parkem“ a s pomocí textového a obrazového průvodce, který přehledně seznamuje se všemi přírodními zajímavostmi zámeckého parku, se máte možnost dovědět víc nejen o druhově zajímavých stromech, ale i ptácích pobývajících v parku.

https://www.chateauheralec.cz/

Speciály

Rezorty