B2B cafe apartmens: Špičkové a klidné ubytování poblíž centra Jihlavy

Jen deset minut od centra Jihlavy se nachází místo, kde nás vřele uvítají. Apartmány B2B jsou tím spolehlivým bodem, který můžeme hledat, budeme-li potřebovat ubytování v této oblasti.

Hosté se usídlí v jednom ze sedmi velice komfortně připravených dvoulůžkových apartmánů, které propojují maximální komfort s maximální funkčností.

V každém z nich se můžete těšit na televizi s plochou obrazovkou, pracovní koutek, pohodlné posezení a navíc třeba i mikrovlnou troubu.

Vlastní koupelna je obdařena vanou či sprchovým koutem. V žádném případě nebudou chybět ani toaletní potřeby, fén a další doplňky.

Všude po celém areálu nás bude doprovázet bezplatné bezdrátové internetové připojení. Hotel navíc nabízí i pokojový servis či úschovnu zavazadel, kol nebo lyží.

Kvalitním zpestřením může být kuchyně zaměřena na asijský a přímořský styl. Pochutnávat si pravidelně budete na mořských pochoutkách a pokrmech z dalekého východu.

Pro volné chvilky je vhodné využít přilehlé cyklotrasy k projížďce na kole. Postupně můžeme objet i památky. Proslulé je zejména Jihlavské podzemí, které se nachází 2,5 km od vašeho místa pobytu.

Oficiální web hotelu

 

Speciály

Rezorty