Apartmány Milenium nabídnou komfortní zázemí v centru Liberce

Když na dovolenou, tak za dobrým ubytováním. Pokud váš další cíl povede do Liberce, jistě o kvalitní nabídky nebudete mít nouzi.

A jednou z takových možností, kde se dá strávit pár příjemných nocí, nám poskytnou Apartmány Milenium, jež se nachází v samotném centru města.

Skvělou předností tohoto líbezného místa je naprostý komfort a klid. Ten nám poskytne až pět plně zařízených pokojů, v jejichž výbavě nechybí vlastní kuchyňka i sociální zařízení.

Apartmány jsou nekuřácké, prostorné a moderní. V každém z nich se navíc neobejdeme bez pohodlného nábytku, televizoru se satelitním příjmem a kvalitního bezdrátového připojení k místní Wi-Fi.

Nespornou výhodou pobytu na tomto místě jsou skvělé informační služby, díky nimž si zajistíte výlety po městě a blízkém okolí. K tomu můžete využít i elektrokola, které si lze zapůjčit přímo v hotelu.

Pokud si s sebou vezmete i ty nejmenší, neváhejte je vzít do ZOO, botanické zahrady, dinoparku nebo do bazénu. Na všechny tyto atrakce vám personál připraví speciální permanentku.

Apartmány Milénium jsou kvalitně vybaveny pro vlastní kuchtění. Kdo by však chtěl, může si vychutnat ještě pravidelné snídaně. Pro celodenní stravování neváhejte navštívit Pizza-Café-Restaurant, k němuž lze využít i krásné letní terasy s dětským koutkem.

 

Speciály

Rezorty