Restaurace a penzion Bílý Mlýn: místo, kde se skloubí příjemné s užitečným v jedno

Přemýšlíte, že budete mít cestu do Liberce, ale ještě teď nevíte, kde se přes noc uschováte? Což takhle dát na osvědčenou klasiku, užít si dostatek soukromí a volnosti, ale přitom se necítit sám? Pak následujte náš další tip. 

Restaurace a penzion Bílý Mlýn je tím místem, kde se na malinký okamžik dostanete do přátelského prostředí, v němž si za doprovodu kouzelné atmosféry a společně i příjemného personálu užijete krásnou dovolenou. 

Vše začne již po příjezdu, když se na vás bude těšit jeden z jednolůžkových až třílůžkových pokojů či rovnou podkrovní apartmá. Chybět nám nebude vlastní koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením, pohodlný nábytek, televize se satelitním příjmem ani bezdrátové internetové připojení. 

Nedílnou součástí milého penzionu je také vlastní restaurace, v níž se specializují na tradiční české pokrmy, jež nebudou ochuzeni ani o nějakou zahraniční specialitku. Všechna jídla jsou připravována výhradně z čerstvých surovin, které jsou obohaceny o lokální produkty. 

Půvabným zpestřením může být za slunného dne během stravování také letní zahrádka, na níž je dostatek místa i k tomu, abyste se zde večer oddáli nějaké oslavě či grilování. 

Neméně dobrá je i dostupnost. Hosté se sem mohou dopravit jak vlastním vozem, jenž zanechají před „branami“ objektu, nebo hromadnou dopravou (zastávka je přibližně 5 minut pěší chůze od místa pobytu) či vlakem (nádraží je vzdálené přibližně 20 minut chůze). 

Kdo by nevěděl, co s volným časem, může vytáhnout paty a poznat okolí. To se dá třeba návštěvou liberecké přehrady, zámku či radnice. Menší rodinné příslušníky pak jistě potěší návštěva aquaparku Babylon, který je od penzionu vzdálený jen 2,5 km.

https://bilymlynliberec.cz/

Speciály

Rezorty