Relaxační výlet do lázeňského města Dudince

Léto se nám pomalu krátí, ovšem to ještě neznamená, že si ho nemůžeme v posledních dnech parádně užít. Náš současný tip vás zavede do lázeňského městačka Dudince na jižním Slovensku, kde na vás čeká příjemné ubytování, které potěší i ty náročnější klienty. 

Celá řada nových možností se otevírá pokaždé, pokud zavítáte na místo, kde to ještě neznáte. V našem případě se jedná o kouzelnou lokaci Banskobystrického kraje, v níž se na nás už teď těší příjemný personál hotelu Hviezda

Co můžeme očekávat? V první řadě na pohodlné ubytování ve zcela zrekonstruovaných pokojích, ve kterých si odpočine i jindy více vybíravý člověk. Hotel ve svých útrobách ukrývá 90 dvoulůžkových pokojů typu Standard, 4 apartmány a 3 rodinné pokoje. V každém z nich pak najdete televizi se satelitním příjmem, telefon, sprchový kout, stylový nábytek a balkon. Bezdrátové internetové připojení je samozřejmostí. 

Apartmány a rodinné pokoje jsou výhodnější zejména co se týká prostoru. Právě zde na vás čekají dvě ložnice a obývací pokoj navíc. 

Jdeme-li dál, tak bod číslo dva, jež řešíme nejčastěji, je stravování. I o ten se není třeba starat, neboť zde vládnou špičkoví šéfkuchaři, kteří vám udělají vše, co vám na očích uvidí. Prostory, jimž vládnou, pojmou až 196 lidí. 

V rámci pobytových balíčků lze jen podotknout to, že snídaně a obědy jsou podávány klasickou formou švédských stolků, večeře je pak vícechodová a na výběr zde máte mezi masovými i vegetariánskými specialitkami. Nabídka z jídelního lístku je pak už jenom otázkou individuálních potřeb, chutí a vkusu. 

Součástí báječného odpočinku pak je wellness centrum, v němž můžete navštívit saunový svět (infrasauna, finská sauna, parní sauna, vířivka, odpočívárna), balneo centrum (masáže, zábaly, koupele), bazén (plavecký s masážními tryskami) a v neposlední řadě i kosmetický salon či Harmony Spa Clinic (klinika krásy). 

Kdybyste chtěli poznávat okolí, můžete vyrazit třeba klášter ve Svatém Antonu nebo arboretum v Mlyňanech. Neméně lákavé pak je i „skalní městečko“ Brhlovce, kde se setkáte s kamennými obydlími. 

Speciály

Rezorty