Přijeďte si odpočinout na místo, které se jen tak neokouká - Hotel Orsino u lipenské přehrady

Zdali ještě nevíte, kam se během dnů přibývajícího sluníčka podíváte na dovolenou, nechte se inspirovat tím, kam vás vítr zavane. Ten nyní fouká směrem na jih, kde se poblíž rozkošného prostředí okolo lipské přehrady tyčí půvabný areál se spoustou možností, jak příjemně a s chutí trávit vaše zasloužené dny volna.  

Hotel Orsino se nachází v Horní Plané, a to konkrétně v příjemném prostředí šumavské krajiny. Co však potěší milovníky odpočinku v krásné přírodní krajině, je to, že v celém okolí jsou pro ně připraveny všechny relaxační a zábavní činnosti, na které by mohli jenom pomyslet. Vše začíná celou škálou kvalitních hotelových služeb a pokračuje přes wellness centrum s vnitřním bazénem, skvělé gastronomické zážitky s kouzelným výhledem na lipenskou přehradu nebo romantické procházky třeba až k samotným korunám stromů. 

Pro zákazníky je připraveno stylové ubytování, jemuž dominuje moderní nábytek s celou řadou pokročilých vymožeností dnešní doby. Z celkového výčtu nemůžeme opomenout televizi, telefon, lednici, bezdrátové internetové připojení, kosmetické doplňky, trezor či minibar. Samozřejmostí zůstává koupelna s vlastním sociálním zařízením a fénem. 

O vaše plné žaludky se bude starat nekuřácká hotelová restaurace s jedinečným designem a celou řadou těch nejlepších specialit domácí i mezinárodní kuchyně. Snídaně jsou zde podávány klasickou formou švédských stolků, večeři si pro změnu po dni plném zážitků vyberete z dvou pokrmů. Západ slunce si pak můžete užít společně se sklenkou vína a krásným pohledem na Lipno. 

Vedle pohodlného ubytování je pro vás připraveno i příjemné wellness centrum, kam můžete zamířit kdykoliv, když vám zrovna počasí venku nebude přát, nebo když budete mít náladu oddat se vlně rozkoše. K dispozici jsou masáže dle libovolného výběru, krytý bazén s ideální teplotou, finská sauna na prohřátí těla, kosmetické masáže pleti a další překvapení. 

Ať už se ve volném čase rozhodnete vyjít na procházku, projet se na kole, věnovat se svým blízkým společně za doprovodu rodinných her, v žádném případě nebudete ničeho litovat. V hotelovém areálu smíte využívat tenisového kurtu, cyklistického vybavení, dětského hřiště, konferenčních prostor i půjčovny loďěk, což vám zaručí nespočet nápadů na činnosti během krásného jarního či letního dne. 

Pro výlety po okolí je pro vás připravena spousta zajímavých míst. Kromě samotné přehrady se můžete podívat na Plešné jezero, nejvyšší vrchol české části Šumavy Plechý (1378 m n. m.), Schwarzenberský plavební kanál, Vítkův Kámen anebo se vydejte na půvabnou Stezku korunami stromů. 

Speciály

Rezorty