Nádherné prostředí Jizerských hor na dosah ruky. Útulné ubytování, plná penze a skvělá atmosféra

Co víc si může člověk přát, pokud má vše potřebné kolem sebe? Nádherné prostředí, svěží vzduch a chvilka pohody. Můžete s sebou vzít svoji drahou polovičku a užít si romantickou chvilku za doprovodu plné penze jen ve dvou. 

Hotel Perla Jizery, v němž budete během vašich příjemných chvil zde ubytováni, se nachází uprostřed malebné vesničky Josefův Důl. Díky své skvělé výchozí poloze nemusíte chodit nikam daleko, abyste měli ty nejzajímavější atrakce přímo na dosah ruky, což je nespornou výhodou několika turistů hledajících jak krásu přírodní krajiny, tak povyražení formou nějaké zimní sportovní aktivity. Bez ohledu na různá věková omezení máte pouhých sto metrů od vás lanovky a sjezdovky, z jejichž společnosti se můžete kdykoliv těšit. 

Ubytováni budete v pokoji pro 2-4 osoby, kde se kromě běžného základního vybavení můžete těšit také na nadstandardní doplňky dnešní moderní doby. Všechny pokoje jsou útulně zařízené a disponují LCD televizí, ledničkou, vlastním sociálním zařízením a bezdtrátovým připojením k místní Wi-Fi. Jediná nevýhoda spočívá v tom, že celý areál hotelu je nekuřácký, ovšem oproti jsou vítáni domácí mazlíčci. 

Hotel je obklopen přírodním okolím složeným z kopců a lesů a tímto pohledem se můžete kochat po celou délku vašeho pobytu zde. 

Stylová restaurace vás pozve na ta nejlepší jídla z bohaté české kuchyně a v okolních případech nepřijdete ani o jisté zahraniční specialitky. Restaurace má celkovou kapacitu 60 míst a je spojena se salonkem, který pojme dalších 50 osob. Pokud vám bude přát počasí, je možné se přesunout k venkovnímu krbu a společně s dobrým jídlem si užít čerstvý vzduch s pohledem na malebnou krajinu.

Pro úplné vychutnání klidného pobytu doporučujeme nechat se inspirovat plnou penzí a zároveň dobrotami, jež vám tato výhoda nabízí. 

V areálu hotelu je k dispozici jak ruská, tak finská sauna. Zdali byste hledali lepší rekreační možnosti, můžete se vydat například do blízkého aquaparku. Výchozí bod místa pobytu pak vybízí k mnoha turistickým aktivitám, k jejimž přednostem se řadí skvělý výhled z dvanácti přilehlých rozhleden. Pro příznivce zimních sportů bude nejlepší vytáhnout lyže a vydat se na sjezdovku, popřípadně běžky a vychutnat si jednu z běžkařských tras. Z příslušenství hotelu je možné zahrát si stolní tenis nebo pétanque, zaskákat si na trampolíně či vypůjčit si trekingové hole. 

Speciály

Rezorty