Hotel Expo - osvědčená kvalita s dobrou polohou pro výlety po Praze

8. 11 2018 | Milovníci sportovních a kulturních akcí jistě ocení výhodné služby, které pro ně má připravený příjemný hotýlek nedaleko pražského Výstaviště s Průmyslovým palácem.

Ať už se jedná o obchodní cestující, turisty, mladé páry nebo celé rodiny s dětmi, každý ocení přívětivou atmosféru, s níž se může pochlubit Hotel Expo, jehož bohatá nabídka vyhoví i té náročnější klientele.

Hosté se mohou těšit až na 106 pokojů, jež jsou rozděleny do čtyř podlaží. V každém z nich najdeme koupelnu se sprchovým koutem, pohodlný nábytek, televizi se satelitním příjmem, klimatizaci, trezor a pochopitelně také dobré bezdrátové internetové připojení.

Vybíravější klienti určitě rádi ocení i nabídku apartmánů, v nichž si užijí o trochu toho komfortu ještě více.

Nedílnou součástí hotelu je i tamní restaurace, kde vás budou obsluhovat jenom ty samé jedničky ve svém oboru. Vaše mlsné jazýčky si pochutnají na klasických českých delikatesách, které budou průběžně doplňovány nějakou tou zahraniční specialitkou.

V rámci pobytového balíčku si můžete sestavit i denní menu, podle toho, jak zrovna budete plánovat svůj den.

Čtyři hvězdičky plné luxusu se nadále promítnout také v konferenčních místnostech, jež máte vždy po předchozí domluvě právo využívat. Zdali tedy plánujete firemní oslavu nebo rodinnou sešlost, neváhejte a užijte si prostorů, které vám Hotel Expo nabízí.

Kdybyste se plánovali vydat do historického centra Prahy, můžete k tomu využít jednak dobrého dopravního spojení, a jednak také báječné procházky. Daná cesta by vás nevyšla na déle než patnáct minut, přičemž nevíte, co vše vám padne do oka. Co třeba Mořský svět, Lapidárium nebo Planetárium?

Autor: Josef Jarkovský

Diskuse

Speciály

Rezorty