Dopřejte si krásný odpočinek na úpatí Beskyd v Rožnově pod Radhoštěm

Příroda Beskyd umí člověka lecčím překvapit. Ať už nádherným klidem, tak i turistickými možnostmi, které nabízí. Tak či onak se stejně jako všichni ostatní nakonec necháte poddat tou kouzelnou atmosférou a užijete si romantické chvilky božské pohody. 

Zdali vás zajímá, na co se můžete těšit, pak asi není žádným překvapením, pokud budete vědět, že ve Wellness Hotelu Eroplán na vás čeká neomezeně bohaté wellness centrum, v němž se ponoříte do tajů pohody a rozkoše. A stejně tak, jako vás upoustá zdejší krajina, podobně vás přijemně potěší všechny rekreační možnosti přímo uvnitř hotelu. 

Návštěvníci se mohou ubytovat v jedno až dvoulůžkovém pokoji nebo rovnou v luxustním apartmá. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a sociálním zařízením. Mimo jiné se tu setkáme i se všemi základními prvky dnešní doby. Tím nejpozoruhodnějším je pohodlný nábytek, ovšem ani veliká LCD televize se satelitním příjmem nezůstává pozadu. Dále tu máme ledničku, minibar, telefon s přímou volbou vytáčení a sladkou možnost vzít s sebou i své chlupaté domácí mazlíčky. To vše je obohaceno klasickým bezdrátovým připojením k místní Wi-Fi, jež je přístupné po celém areálu. 

Luxusní apartmá tento výběr rozšíří o skvělý whirlpool, zimní zahradu a úžasný výhled. O veškeré další požadavky se postará personál hotelu. Není problém si zajistit praní prádla, dětskou postýlku nebo pomoc při organizování nějaké z akcí. Recepce je pro vás připravena 24 hodin denně. 

Hotelová restaurace je dalším z míst, kam se budete vždy vracet rádi. Nejenom proto, že vás tu okouzlí kuchaři svými dovednostmi, ale také proto, že celý prostor působí naprosto kouzelně. Právě zde se podávají pokrmy české, moravské i mezinárodní kuchyně a ráno také snídaně formou bufetu. Zdali dáte přednost polopenzi, bude na vás navíc čekat chutná večeře o třech chodech, přičemž hlavní chod si vyberete vy sami z předem složené nabídky. 

Odpočinek, po němž všichni tak hluboce toužíme, nalezneme v půvabném wellness centru, kde se můžeme rozhodnout, jaké proceduře dáme přednost jako první. K dispozici je celá řada klasických masáží či exotických procedur, které jak vy sami brzy pochopíte potěší i náročnější příznivce. Chybu neuděláte ani v případě, jestli zatouláte do vířivky, finské sauny, parní lázně nebo cryosauny. Toto vše a mnohem více na vás čeká jenom v Hotelu Eroplán. 

Zdali vás bude lákat nějaký výlet po okolí, můžete se společně s celou rodinkou vyjít podívat například do Valašské dědiny, Dřevěného městečka nebo Mlýnské doliny. Velice půvabný je také Zábavní park Gibon, jenž ocení zejména malé děti. A pro ty odvážnější tu potom je vrchol hory Radhošť (1 129 m n. m.) či Pustevny. 

Speciály

Rezorty