Chystáte se na výlet do Brna? Ubytujte se v penzionu, ve kterém se budete cítit jako doma

Ať už se vydáme kamkoliv na cesty, podstatné pro nás je, abychom si našli útulné místečko, kde se budeme cítit jako doma. Pokud byste sami nic takového nemohli najít, tak to vůbec nevadí, protože od toho jsme tu my. V našem dalším tipu se podíváme na ubytování v centru Brna, které mezi turisty patří k jedněm z nejvyhledávanějších při návštěvě této destinace.

Brno je mnohými návštěvníky označováno za bránu do celé Moravy a pokud jste zde i vy už alespoň jednou byli, patrně se nemůžete ničemu divit. Co je však pro nás podstatné, to je vychutnat si krásy města takové, jak se nám nabízí. K tomu je zapotřebí mít ubytování, které nám dovolí mít vše hezky blízko pěkně po ruce. 

To nám v současné době zaručí Penzion Derivia, jehož půvab si ihned zamilujete. Pokud bychom měli jeho kouzlo vystihnout v několika slovech, řekli bychom příjemná rodinná atmosféra obohacená o neomezené možnosti přilehlých pozemků, které nám nabídnou jak skvělé gastronomické, tak i kulturní zážitky. 

Uvnitř penzionu na nás čeká osm útulně připravených a moderně zařízených pokojů, jež dohromady pojmou až 17 osob. Celkové složení činí 7 dvoulůžkových a 1 třílůžkový pokoj. V hlavní nabídce nám poté nechybí televize, bezdrátové internetové připojení a nepochybně i vlastní sociální zařízení. 

Ačkoliv se nejedná o klasický hotel, kde byste mohli zavítat do wellness centra a využít tak všech výhod relaxačních služeb, o možnosti rekreace i tak zcela ochuzeni nebudete. Případní zájemci budou smět využít mimořádné péče, kterou pro nás představují profesionální maséři. Ti vám svou nabídku služeb představí rovnou v penzionu. 

Dále nám zde nebude chybět příjemný bar s letní terasou, avšak v bezprostřední blízkosti nás budou obklopovat i velice kvalitní restaurace s širokou nabídkou těch nejznámějších pokrmů. Výběr bude záležet čistě na vás. 

Za zmínku z nejvíce navštěvovaných míst Brna jistě patří hrad Špilberk, avšak neméně působivé je i Brněnské podzemí nebo chrám sv. Petra a Pavla. 

Samotný penzion se nachází přibližně dvacet minut chůze od vlakového nádraží, ovšem v opačném případě se můžeme spolehnout na dobrou městskou dopravu.

Speciály

Rezorty