A pak že pohádky neexistují, jedna taková se nabízí na Zámku Kamenný Dvůr

Možná si chcete dopřát něco extra, co se nezažije každý den. Možná máte bujnou fantazii a rádi se necháte vést svými instinkty a jeden takový by vás mohl navést do pohádkového území nazývané Zámek Kamenný Dvůr. Zrekonstruovaný barokní zámek nabízí stylové ubytování přímo v zámeckých komnatách, exkluzivní wellness a krásný, velký park. 

A proč pohádkový? Protože v pohádkách se vždy bydlí na zámku, k tomu navíc v příjemném prostředí a v obklopení jen těch nejlepších lidí. Ať už s sebou vezmete děti, nebo ne, je tu pro vás připravený špičkový wellness, bohatý jídelníček s místními specialitami, soukromí v přepychovém salónku či relaxační bazének se slanou vodou se solí přímo z Mrtvého moře.

Není nutno podotýkat, že si zde naplno zarelaxujete a ještě tu naberete dostatek sil pro návštěvu místních památek. Odpočinek naprosto v královském stylu je něco, co se nezažije každý den. Příjemné bazénky střídá tajemná vůně aromasauny, návštěva páry nebo i Kneippova stezka. 

Váš žaludek nezůstane nikdy prázdný. Co by se také dalo jiného očekávat v královském stylu než samé pochoutky a speciality pro mlsné jazýčky. Po bujné snídani následuje i odpolední bohatá svačinka a večer jsou pro vás připraveny přímo královské rauty. Kdo tu vydrží až do soboty, ten se může připravit na jídlo o dvanácti chodech. To vše za doprovodu příjemné muziky i tanečního repertoáru. 

Kdo už se teď nemůže dočkat, může si místa zarezervovat dopředu. Tento bohatý zážitek láká vskutku hodně zákazníků a každý má chuť zakusit kousek tamní atmosféry. Kromě běžných pokojů jsou na požádání dostupné i deluxe pokoje nebo rovnou apartmá, a to už je luxus pro opravdové fajnšmekry. 

Zámek poskytuje naprosté soukromí a respektuje vaše požadavky. Místo je ideální třeba i pro pořádání svatebních hostin nebo firemních večírků. Je to také skvělý výchozí bod pro prozkoumání západních Čech. Vypravit se například můžete do dalších lázeňských měst (Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, léčivé prameny v Karlových Varech) anebo Slavkovského či Českého lesa. Poutavý a turisty oblíbený je i hrad Loket a v rámci kultury i historické město Cheb. Výběr je tak široký, že si tu nevybere opravdu jen málokdo. 

Samozřejmostí zůstává WiFi připojení, které je zdarma k dispozici po celém areálu a pro případ zábavy i možnost zapůjčení klasických deskových her. To vše a mnohem více vás čeká na Zámku Kamenný Dvůr, jež se těší vaší účasti. Užijte si královské atmosféry a nechte ostatní, ať se starají o vás.

Více podrobností na oficiálních stránkách.

FOTO: zamek kamenny dvur

Speciály

Rezorty