Vychutnejte si kvalitní ubytování za doprovodu skvělých wellness služeb v nadhérném prostředí Beskyd

8. 05 2018 | Dovolená by se měla pořádně užít, což platí i o našem dalším výběru. Pro dnešek se podíváme na nabídku, kterou nám přináší jedinečný wellness pobyt v Beskydech, v němž se můžeme těšit na bezvadné wellness služby, prvotřídní gastronomické zážitky a úžasné prostředí, kde když budeme mít trochu štěstíčka, tak poznáme pravé pohádkové počasí. 

Wellness Hotel Bahenec se nachází na kouzelném místě uprostřed krásné přírodní oblasti nedaleko Jablunkova. Svým zákazníkům nabízí krytý i venkovní bazén, moderní vybavení, spoustu výletních možností a bohaté wellness zařízení, v němž naleznete potřebný klid i odpočinek.

O kvalitní ubytování se postará 16 útulně zařízených dvou až čtyřlůžkových pokojů nebo apartmánů. Součástí každého z nich je vlastní koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením, televize se satelitním příjmem a bezdrátové internetové připojení.

Většina pokojů nabízí také balkon a společně s ním i jedinečný výhled na Malou Fatru. Domácí mazlíčci jsou vítáni, avšak jejich návštěva byy měla být předem ohlášena. 

V hotelu je vám k dispozici rovněž stylová restaurace, jejíž součástí je v pěkném letním období i terasa. Právě zde se můžete nechat hýčkat těmi nejrůznějšími specialitkami jak regionálních, tak i klasických českých specialit. V jídelním lístku navíc nepřijdete ani o oblíbené pokrmy z mezinárodní kuchyně.

U každého jídla (a nejen toho) vás bude doprovázet šikovný a příjemný personál. Snídaně jsou podávány klasickou formou teplého a studeného bufetu, k večeři si pochutnáte na čtyřchodovém menu. 

Hotelové pivní lázně se mohou stát tím, co bude zkrášlovat vaše chvilky volna. Kromě výjimečných pivních procedur si zde můžete vyzkoušet také slámové a mléčné koupele, jež disponují zázračnými léčivými účinky. 

Zatímco venkovní bazén slouží pouze pro sezonní účely, uvnitř se můžete koupat kdykoliv. Odpočinek poté může pokračovat při saunování, ve vířivce nebo při masáži. Děti mohou trávit svůj čas v dětském koutku či na venkovním hřišti, kde se s hravě zabaví. 

V okolí můžete navštívit bobovou dráhu, adrenalinový park, Aquapark Kompleks Zagroń - Istebna anebo sportovní areálu Mosty u Jablunkova. Pokud vás lákají procházky, vyzkoušejte naučnou stezku pralesem Mionší, která se dá obohatit o výlet na rozhlednu Tetřev (944 m n. m.), z níž si prohlédnete nádherné panorama Moravskoslezských Beskyd.

Diskuse

Čtěte více

Krásná letní dovolená u Lipenské přehrady - polopenze, sportovní vyžití i spousta nových zážitků

Krásná letní dovolená u Lipenské přehrady - polopenze, sportovní vyžití i spousta nových zážitků

Jedno z nejvyhledávanějších míst v České republice vás opět zve k příjemnému prožití dnů plné letní pohody. Utábořte se společně s námi v moderním, zrekonstruovaném prostředí, vychutnávejte si ...

Vinný sklep Krýsa - příjemné ubytování v jižní Moravě za doprovodu krásného prostředí a dobrého pití

Vinný sklep Krýsa - příjemné ubytování v jižní Moravě za doprovodu krásného prostředí a dobrého pití

Pokud stále hledáte příjemné místo, kde vás nebude nic rušit a vy se budete moct oddávat chvilkám rodinné pohody, s nimiž si naplno vychutnáte letní slunečné dny, pak neváhejte a vyražte na jižní ...

Nejlepší ubytování v Českém Krumlově zve k romantickým zážitkům

Nejlepší ubytování v Českém Krumlově zve k romantickým zážitkům

Přemýšlíte-li o dokonalé dovolené plné malebných zákoutí, pak je návštěva Českého Krumlova, kde na vás čeká nejlepší ubytování v srdci historického města, tou správnou volbou. Hotel Růže, v ...

Krásný odpočinek s výhledem na Českomoravskou vrchovinu v samotném srdci Vysočiny

Krásný odpočinek s výhledem na Českomoravskou vrchovinu v samotném srdci Vysočiny

Přijeďte si odpočinout do samotného srdce Vysočiny a užijte si božský pohled na Českomoravskou vrchovinu. Těšit se můžete na kvalitní wellness služby, krásnou přírodní krajinu, moderní ...

Čistá příroda Moravskoslezského kraje láká k odpočinku, ale také i k prozkoumání

Čistá příroda Moravskoslezského kraje láká k odpočinku, ale také i k prozkoumání

Příroda jako z pohádky a spousta krásných rodinných zážitků na dosah ruky. Ač se to zdá možná k neuvěření, po příjezdu do resortu ležícího v kouzelném údolí Beskyd u obce Bílá jistě ...

Speciály

Rezorty