Romantická dovolená v Moravském krasu. Ráj pohody, který jinde jen tak nenajdete

17. 07 2018 | Dovolenou si nejlépe užijete, pokud ji trávíte ve dvou. O jeden z důvodů více, proč byste si měli vyrazit do samotného srdce Moravského krasu, kde na vás už teď čeká útulné místečko pro společné romantické chvilky. 

Penzion u Rechů je ideální destinací, v níž by rád trávil dovolenou každý, kdo touží po chvilce odpočinku. Pobyt zde se nese na přátelské vlně, která je inspirována poklidnou rodinnou atmosférou a každému z hostů je tak věnována pozornost zvlášť. Pro zamilované páry se jedná o skvělou příležitost, jak se ukrýt před všedními starostmi a najít si chvilku jen pro sebe.

O důvěryhodnosti našeho tvrzení se na vlastní oči přesvědčíte již po příjezdu. Ubytování na vás čeká v pěkném dvou, tří nebo čtyřlůžkovém pokoji, jemuž nechybí klasické doplňky dnešní pokročilé doby. Samozřejmostí je vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a také bezplatné připojení na místní Wi-Fi. To vše je obohaceno o balkon s příjemným výhledem do okolí. 

A pokud byste zatoužili po něčem speciálním, nechte se ubytovat přímo v apartmánu, v němž máte navíc vířivku pro dvě osoby nebo kino-televizi. 

Co se vaření týče, apartmány jsou zvlášť vybaveny vlastní kuchyňkou (to pro případ, že byste zatoužili po nějakém vlastním pokrmu), ovšem v rámci balíčku si můžete naplno užívat třeba z radosti polopenze, která vám přinese snídaně i večeře kvalitní a bohatou volbou z bufetových stolků. 

Ke speciálním gastronomickým zážitkům pak přispěje Restaurace u Rechů, v níž ochutnáte jak regionální specialitky (jídla podávaná na meči, prknech či v kotlíku), tak i oblíbené české a mezinárodní pokrmy. 

K posezení a chutnému stravování je poté možné využívat i služeb terasy, z níž si užijete výhled na Blansko anebo jezírko. 

Okolí penzionu je bohaté na možnosti zdravého uvolnění. To představuje například solárium (vzdálené 2,5 km), venkovní a vnitřní bazén (2,5 km), bowling (3 km), tělocvična (2,3 km), tenisový kurt (1 km) nebo lázeňské služby (4 km). 

Komu by se nechtělo za zábavou cestovat nikam daleko, může využít privátního wellness přímo v penzionu. Vstup do něho je možný pouze v rezervovaných časech a ve svých útrobách vám nabízí služby vířivky a masážní panoramatické infrasauny. To vše je podpořeno naprostým soukromím a patřičnou romantickou atmosférou.

Rekreační pobyt ve wellness může být potom podpořen nějakou prohlídkou Moravského krase, jenž je sám o sobě kouzelný, nebo muzea Blanska. Zdali byste si chtěli vyšlápnout o něco dál, můžete se podívat třeba na Pančavské vodopády, největší propast ve střední Evropě Macocha, Sloupsko-šošůvské jeskyně či Kateřinskou jeskyni. 

Autor: Josef Jarkovský

Diskuse

Čtěte více

Hotel Lions - místo, kde se mění vaše přání ve skutečnost

Hotel Lions - místo, kde se mění vaše přání ve skutečnost

Toužíte-li po blahodárném odpočinku, během něhož vás budou doprovázet ty správné gastronomické zážitky, pak pro vás máme další tip, kde vám obě tyto věci budou poskytnuty. Kousek od Prahy se ...

Romantický pobyt na Zámku Čechtice: all inclusive radovánky v malebném prostředí

Romantický pobyt na Zámku Čechtice: all inclusive radovánky v malebném prostředí

Zatoužíte-li po romantické chvilce, pak je nejlepší, když si k ní najdete ideální místo, které naplní veškeré vaše touhy. Zdali ještě netušíte, kam se vydat, můžete vám poradit. Což takhle ...

Hledáte ten pravý odpočinek? Zkuste to v secesním hotelu v klidné části historického města Náchoda

Hledáte ten pravý odpočinek? Zkuste to v secesním hotelu v klidné části historického města Náchoda

Najít si chvilku klidu není v těchto horkých letních dnech vůbec lehké, proto se není čemu divit, že čím dál více lidí si stále hledá různé alternativy, jak onoho zaslouženého odpočinku docílit. ...

Luxusní lázeňský pobyt ve Varech - Wellness hotel Green Paradise

Luxusní lázeňský pobyt ve Varech - Wellness hotel Green Paradise

Když jednoho dne ucítíte volání svého těla po uvolnění, je potřeba, abyste jej vyslyšeli a zařídili mu tu správnou relaxaci. Každá tvrdá práce si zaslouží svůj vlastní odpočinek a náš tip vás ...

Příjemné wellness a radost pro celou rodinu? Jedině ve Špindlu!

Příjemné wellness a radost pro celou rodinu? Jedině ve Špindlu!

Chystáte se na cesty, ale ještě nevíte, kam vás nohy zavedou nyní? Proč neokusit krásy rodné vlasti a vydat se na místo, kde si dopřejete jak zasloužený odpočinek, tak i zábavu, která bude ...

Speciály

Rezorty