Luxusní lázeňský pobyt ve Varech - Wellness hotel Green Paradise

18. 07 2018 | Když jednoho dne ucítíte volání svého těla po uvolnění, je potřeba, abyste jej vyslyšeli a zařídili mu tu správnou relaxaci. Každá tvrdá práce si zaslouží svůj vlastní odpočinek a náš tip vás zaveze na místo, kde ho budete mít víc než dost. 

Wellness Hotel Green Paradise je oázou klidu, která vám zaručí všestranné kvality čtyřhvězdičkového luxusu. Karlovy Vary jsou jedním z nejvyhledávanějších lázeňských měst nejen u nás v Česku, ale i po celé Evropě, tudíž není od věci, pokud sem i vy hodláte zamířit. Příjemné okolí hotelu je obklopené nádherně rozkvetlou zelení, která povzbudí vaše touhy dopřát si zasloužený odpočinek, a řeka Teplá naopak už jenom ladně pohladí na duši. 

Návštěva tohoto zeleného ráje pokračuje i kouzelným ubytováním, jež je úzce spjato s okolní přírodou a téměř za všech okolností vám nabídne velmi krásný výhled po rozlehlé krajině. 

Každý pokoj, v němž se rozhodnete zabydlet, je obohacen vlastním sociálním zařízením a koupelnou se sprchovým koutem, televizí, možností připojení se k místní Wi-Fi, trezorem a dalšími doplňky dnešní pokročilé doby, které jsou vhodné ke každodennímu využití.

Gastronomické zážitky těch největších kvalit pro vás budou připraveny v hotelové restauraci, v níž každé ráno začnete den s chutí (lahodný bufet nabídne jak teplé, tak studené pokrmy) a k obědu nebo večeři ochutnáte nějakou regionální specialitku. Příjemný večer pak bývá obohacen o zmrzlinový pult, jenž představuje sladkou třešničku na dortu k zakončení hezkého dne. 

Komu by zmíněné delikatesy přeci jenom nestačily a rád by ochutnal nějaké dobré víno a užil si večer po svém, může se podívat do místního lobby baru. Ten je hostům k dispozici 24 hodin denně a rovněž nabízí jak teplé, tak studené pochutiny. 

Pravé kouzlo lázeňského ubytování se jistě neobejde bez lázeňských procedur a těch vám ochotný personál hotelu nabídne hned několik. Ať už se bude jednat o masáže, které vám pomůžu zbavit se každodenního stresu, bolestí hlavy nebo únavy, pokaždé se můžete těšit na odbornou péči, dohled i naprostou profesionalitu. 

Další typy služeb lze řadit mezi aktivní a pasivní. Mezi ty aktivní patří například pěší turistika, cykloturistika a posléze i Nordic walking, což prezentuje dynamickou chůzi se speciálními holemi, a mezi pasivní lze naopak řadit pobyt ve vířivce, v solné jeskyni s krbem, při kosmetickém zkrášlení či zábalu. V rámci vámi zvoleného balíčku budete mít některé procedury v ceně, na jiné lze uplatnit až 20% sleva. 

A v samotném závěru nám nesmí chybět nějaké tipy na výlety. Karlovy Vary už jen samy o sobě lákají na procházku historickým městem, avšak pokud byste raději v přírodě, okolí hotelu jí nabídne až až, a to i s romantickými stezkami, které vás zavedou do dalších tajů tohoto zeleného ráje. 

Z ostatních míst bychom neměli opomenout hrad Loket, tedy ještě původně gotický klenot ležící na skále u řeky Ohře, 610 metrů vysokou rozhlednu Aberg, muzeum voskových figurín a pro nové rodinné zážitky přírodní lanové centrum svatý Linhart nebo City Golf a Racing Club Karlovy Vary.

Diskuse

Čtěte více

Romantická dovolená v Moravském krasu. Ráj pohody, který jinde jen tak nenajdete

Romantická dovolená v Moravském krasu. Ráj pohody, který jinde jen tak nenajdete

Dovolenou si nejlépe užijete, pokud ji trávíte ve dvou. O jeden z důvodů více, proč byste si měli vyrazit do samotného srdce Moravského krasu, kde na vás už teď čeká útulné místečko pro ...

Příjemné wellness a radost pro celou rodinu? Jedině ve Špindlu!

Příjemné wellness a radost pro celou rodinu? Jedině ve Špindlu!

Chystáte se na cesty, ale ještě nevíte, kam vás nohy zavedou nyní? Proč neokusit krásy rodné vlasti a vydat se na místo, kde si dopřejete jak zasloužený odpočinek, tak i zábavu, která bude ...

Příjemná dovolená v malebném prostředí jižních Čech - sportovní komplex Na Jezeře

Příjemná dovolená v malebném prostředí jižních Čech - sportovní komplex Na Jezeře

Dovolená je nejlepší, pokud ji trávíte v příjemném prostředí a to navíc za doprovodu příjemných lidí. Stačí se jen naladit do dobré nálady a kochat se tím, co vám příroda nabízí. A v okolí ...

Okolí Rumburku láká k mnoha výletům, ale také k relaxaci. Ve Wellness Hotelu Lužan zvládnete obojí

Okolí Rumburku láká k mnoha výletům, ale také k relaxaci. Ve Wellness Hotelu Lužan zvládnete obojí

Čas dovolené se blíží a spolu s tím byste měli začít uvažovat o tom, jak ji strávíte i vy sami. Jedna z námi dnes nabízených možností nás zavede do jednoho z nejhezčích míst České republiky, ...

Krásná letní dovolená u Lipenské přehrady - polopenze, sportovní vyžití i spousta nových zážitků

Krásná letní dovolená u Lipenské přehrady - polopenze, sportovní vyžití i spousta nových zážitků

Jedno z nejvyhledávanějších míst v České republice vás opět zve k příjemnému prožití dnů plné letní pohody. Utábořte se společně s námi v moderním, zrekonstruovaném prostředí, vychutnávejte si ...

Speciály

Rezorty