Čistá příroda Moravskoslezského kraje láká k odpočinku, ale také i k prozkoumání

30. 04 2018 | Příroda jako z pohádky a spousta krásných rodinných zážitků na dosah ruky. Ač se to zdá možná k neuvěření, po příjezdu do resortu ležícího v kouzelném údolí Beskyd u obce Bílá jistě pochopíte. Dáte přednost jarnímu wellness pobytu, romantickému večeru, pobytu pro seniory nebo něčemu úplně jinému? 

Hotel Ondrášův dvůr se nachází v malebné vsi Bílá a bezpochyby patří k jedněm z nejlepších míst, pokud máte v plánu strávit dovolenou v Beskydech. Hlavní předností pobytu zde je čerstvé ovzduší, klidné prostředí obohacené o veškeré vymoženosti moderní doby a také božské wellness. 

Začneme-li klasicky ubytováním, připraveny pro vás jsou dvou, tří až čtyřlůžkové pokoje, prostorné apartmány nebo samostatné chatky. Záleží tedy čistě na vás, koho s sebou vezmete a jaké možnosti dáte přednost. Součástí vybavení každého pokoje je vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, televize, minibar, vysoušeč vlasů, župany a další doplňky rozvíjející vaše chvilky pohody. Klasické pokoje se dělí do typů Komfort a Deluxe, přičemž u druhého jmenovaného se navíc můžete těšit i na vířivou vanu.

Váš kouzelný pobyt zde bude nadále doprovázen speciálními gastronomickými zážitky, o něž se postará místní personál kuchyně. Hoteloví hosté se mohou každé ráno těšit z darů, jež jim přináší široký výběr těch nejčerstvějších potravin podávaných formou švédských stolků, a večer naopak na místní specialitky, které si vyberete ze tří chodů.  

Po chutné večeři neváhejte navštívit také nový music bar nesoucí název „Na konci světa“, jehož nedílnou součástí je i půvabný vinný sklípek. Kromě toho se zde můžete těšit na celou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů. 

S blížícím se slunečným počasí určitě uvítáte možnost zavítat do venkovního bazénu, v němž si přijdou na své jak ti nejmenší, tak i ti nejstarší. V noci je bazén navíc podsvícen a případně i vyhříván, takže v něm najdou zalíbení rovněž zamilované páry. 

Vedle lahodného koupání nemůžeme opomenout ani bohaté wellness centrum. V něm se setkáme s finskou saunou, infrasaunou, tepidáriem s vyhřívanou lavicí, parní lázní, odpočívárnou s výhledem na les a celou řadou exotických masáží. 

Z výletů po blízkém okolí se neváhejte podívat na vůbec nejnavštěvovanější místo celých Beskyd Pustevny (dřevěné stavby z 19. stol.) a společně s nimi vystoupejte i na vrchol hory Radhošť (1 129 m n. m.). Kromě toho vás jistě potěší poučná návštěva Valašského muzea v přírodě nebo prohlídka místní kouzelné krajiny z jedné z přilehlých rozhleden (Miloňová, Jurkovičova, Čarták). Pro chvilky rodinné zábavy tu pro vás je připraven aquapark Frenštát pod Radhoštěm či aquapark Olešná. 

Diskuse

Čtěte více

Krásný odpočinek s výhledem na Českomoravskou vrchovinu v samotném srdci Vysočiny

Krásný odpočinek s výhledem na Českomoravskou vrchovinu v samotném srdci Vysočiny

Přijeďte si odpočinout do samotného srdce Vysočiny a užijte si božský pohled na Českomoravskou vrchovinu. Těšit se můžete na kvalitní wellness služby, krásnou přírodní krajinu, moderní ...

Vychutnejte si kvalitní ubytování za doprovodu skvělých wellness služeb v nadhérném prostředí Beskyd

Vychutnejte si kvalitní ubytování za doprovodu skvělých wellness služeb v nadhérném prostředí Beskyd

Dovolená by se měla pořádně užít, což platí i o našem dalším výběru. Pro dnešek se podíváme na nabídku, kterou nám přináší jedinečný wellness pobyt v Beskydech, v němž se ...

Přijeďte si odpočinout na místo, které se jen tak neokouká - Hotel Orsino u lipenské přehrady

Přijeďte si odpočinout na místo, které se jen tak neokouká - Hotel Orsino u lipenské přehrady

Zdali ještě nevíte, kam se během dnů přibývajícího sluníčka podíváte na dovolenou, nechte se inspirovat tím, kam vás vítr zavane. Ten nyní fouká směrem na jih, kde se poblíž rozkošného prostředí ...

Dopřejte si rodinný výlet na Farmu Blaník s volným vstupem do zábavního areálu

Dopřejte si rodinný výlet na Farmu Blaník s volným vstupem do zábavního areálu

Zdali ještě nevíte, kam se vydat na dovolenou, což takhle vydat se vstříc nevšedním zážitkům, udělat si rodinný výlet a užít si spoustu venkovní zábavy. Vaše cesta za poznáním začne v příjemném ...

Kvalitní ubytování v Benecku nabízí horský hotel Kubát

Kvalitní ubytování v Benecku nabízí horský hotel Kubát

Pro všechny turisty, kteří hledají kvalitní zázemí pro aktivní dovolenou, je připraveno ubytování v malebné obci Benecko, kde na vás v nadmořské výšce 880 m.n.m. čeká útulný horský ...

Speciály

Rezorty